Master Of Cake Samsun için Geri Sayım Başladı

masterof cakesamsun afiş

24 Eylül’de Samsun’da düzenlenecek Master Of Cake Samsun Pasta Yarışması ve Kahvaltı Etkinliği için geri sayım başladı.

Çekiliş var 🙂 18-19 Ağustos tarihlerinde yarışma ve kahvaltıya başvuranlar arasından kura ile belirleyeceğimiz 1 kişi CakeTrend.com sponsorluğunda Master of Cake Samsun’da ücretsiz kahvaltı kazanacak. Çekiliş 20 Ağustos cumartesi günü saat 12:00 ‘de yapılacaktır 

Bu yıl ilki düzenlenecek olan etkinlikte, Cake Trend olarak basın sponsoru olmaktan dolayı çok keyifliyiz, yarışma sonuçlarını ve workshopları bizler de heyecanla bekliyoruz:)

Yarışmayı düzenleyen @zumraninkurabiyeleri Zümra Köse Uluduğan Hanım, çok başarılı, cesur, çalışkan ve özverili biri gerçekten. Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Seker Sugar, sponsorluğunda düzenlenecek yarışma detayları ise şöyle:

Başvurular Master Of Cake Samsun internet adresinden online olarak yapılıyor. 

Yarışma da hem şeker hamuru hem de lezzet olarak iki ana kategoride düğün pastası, çiçek aranjmanı, dekoratif tasarım, kurabiye gibi alanlarda yarışmacılar tasarımlarını sergileyebilecekler. İstanbul ve İzmir’den ilk 100 kişi ücretsiz olarak Samsun’a otobüsler aracılılığı ile ulaştırılacak biz de o otobüslerde olacağız, sohbet muhabbet daha ne olsun:), dolayısı ile yarışma çalışmaları da zarar görmeden taşınabilecek. Kategori detaylarına Master Of Cake Samsun Yarışma Bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz. Ödüllere gelince Altın, Gümüş, Bronz ve dereceye giren tüm katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek. Yine Master Of Cake Samsun Ödül ve Puanlama bölümünden detaylara ulaşabilirsiniz. Yarışma katılım ücretleri ise:

Yarışma Katılım Ücreti : 40 tl

Düğün Pastası Katılım Ücreti: 60 tl

Gelelim Jüriye; pek çok değerli isim var 🙂 

Ayşem Öztaş @aysemoztas

Nilay Bektaş Mağaralı

Ebru Savaş

Kadir Kantar

Ayça Gürler

Tuğba Geçkil

Ayrıca bir çok workshop verilecek

Sevim Altıok @sekerdenciceklerim

Yasemin Özdemir

Ayşem Öztaş @aysemoztas

Ebru Savaş

Betül Çelebi

Tuba Geçkil

Esra Akeroğlu

Neslihan Menteş @neslihan

Sheraton Samsun Otel de düzenlenecek yarışmaya katılım için öncelikle 70 tl lik kahvaltı ücretinin ilgili hesaba yatırılması gerekiyor. Ardından Başvuru formunun doldurulması ve burada ödeme bilgisi detaylarının belirtilmesi gerekiyor. Eğer yarışmacı değilseniz başka bir ücret ödemenize gerek kalmıyor 🙂 Ha  bu arada pek çok tedarikçi standlarından alışveriş de yapabileceksiniz.

24 Eylül’de Samsun’da görüşmek üzere.. 

Henüz tanışamadıklarımla orada buluşmaya söz verdik 🙂

sevgilerimle..

nalan

 

Master Of Cake Samsun Pasta Yarışması ve Kahvaltı Etkiliği İletişim: 

Zümra Köse Uludoğan / 0 507 711 1180

Master Of Cake Samsun FaceBook Sayfası 

 

 

 

 

Yorum yok, ilk yorum bırakan siz olmak ister misiniz!

Bir Cevap Yazın

Note: web sitesindeki yorumlar bu web portalının görüşlerini değil yazarların kendi görüşlerini yansıtır. Sizlerden hakaret vb. yorum ve içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz. Bu tip durumlarda, herhangi bir açıklama yapmadan yorumunuzu silme hakkımız saklıdır.

E-posta adresinizi kimse ile paylaşmayacağız. Gerekli alanlar *

*
*